Thermo Speed to suplement przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą walczyć z oporną tkanką tłuszczową. Jest to termogenik, czyli mieszanka substancji wpływających na zwiększenie temperatury organizmu. Sprzyja skutecznej redukcji zbędnych kilogramów, dlatego przeznaczony jest przede wszystkim dla osób odchudzających się i pracujących nad swoją sylwetką.


SPIS TREŚCI:

1. Thermo Speed – działanie

2. Thermo Speed – dawkowanie

3. Thermo Speed – zalecenia dotyczące bezpieczeństwa1. Thermo Speed – działanie

Suplement Thermo Speed dzięki składnikom takim jak synefryna i piperyna intensyfikuje termogenezę w organizmie człowieka. Temperatura ciała zmienia się w ciągu doby, gdy jesteśmy aktywni, może się zwiększać, a gdy odpoczywamy, może ulec obniżeniu. Podniesienie temperatury ciała i utrzymywanie jej na wyższym poziomie powoduje wyraźny wzrost zapotrzebowania kalorycznego organizmu, dzięki czemu może on w lepszy sposób wykorzystywać tkankę tłuszczową w celach energetycznych.


Nieznaczne podniesienie temperatury ciała uzyskiwane dzięki stosowaniu suplementu Thermo Speed pozwala na uzyskanie warunków idealnych do efektywniejszego zachodzenia procesów lipolizy, co jest ważne dla wszystkich osób trenujących, ale szczególnie dla tych, które marzą o świetnej sylwetce. Tkanka tłuszczowa to substancja zapasowa, a organizm stara się z niej nie korzystać, jeśli nie musi. Thermo Speed zawiera w składzie substancje, które wnikają w komórki tłuszczowe i ułatwiają redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej nawet z newralgicznych miejsc, takich jak brzuch czy uda. Każda osoba odchudzająca się zauważa, że odchudzanie nie jest łatwe, wymaga wielu wyrzeczeń i wysiłku. Thermo Speed jest sojusznikiem w walce o wymarzoną sylwetkę.


Warto również podkreślić, że w składzie suplementu znajduje się kofeina bezwodna i ekstrakt guarany, które wykazują działanie pobudzające. Przyjęcie porcji suplementu przed treningiem spowoduje, że motywacja i chęć do jego przeprowadzenia na pewno się zwiększą.


2. Thermo Speed – dawkowanie

Suplement diety Thermo Speed powinien być przyjmowany dwa razy dziennie w porcjach po dwie kapsułki. Według zaleceń producenta preparat należy przyjmować rano oraz między posiłkami. Zawsze należy popić kapsułki odpowiednią ilością wody. Jeśli w danym dniu planujemy trening, drugą porcję należy przyjąć przed rozpoczęciem aktywności fizycznej. Nie należy przekraczać liczby dawek ustalonych przez producenta.


3. Thermo Speed – zalecenia dotyczące bezpieczeństwa
Ważne jest, by druga dawka preparatu Thermo Speed nie była przyjmowana zbyt późno, ponieważ suplement zawiera duże ilości kofeiny, które mogą powodować problemy z zasypianiem.

W trakcie korzystania z suplementu Thermo Speed powinno się zrezygnować z picia dużej ilości kawy. Osoby chorujące na serce powinny przed rozpoczęciem suplementacji skonsultować się z lekarzem. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci.

Thermo Speed – działanie, dawkowanie, bezpieczeństwo Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane