AAKG Olimp to suplement, który wpływa na poprawę zdolności organizmu podczas treningu, a co za tym idzie – ułatwia budowanie tkanki mięśniowej i sprawia, że osiągane rezultaty są zadowalające. Dzięki suplementowi AAKG Olimp można także poprawić swoje życie erotyczne.


SPIS TREŚCI:

1. AAKG Olimp – cenne źródło argininy

2. AAKG Olimp – wsparcie treningu

3. AAKG Olimp – udział w produkcji tlenku azotu

4. AAKG Olimp – wpływ na kondycję seksualną

5. AAKG Olimp – jak przyjmować?1. AAKG Olimp – cenne źródło argininy

Arginina jest aminokwasem, który bierze udział w różnych reakcjach zachodzących w organizmie człowieka. Wiele z nich jest bezpośrednio związanych z rozwojem mięśni i produkowaniem energii. Arginina może być produkowana przez organizm, ale mogą się to okazać ilości niewystarczające. Z tego względu powinna być dostarczana z pożywieniem. Wygodnym sposobem na uzupełnienie tego aminokwasu jest również odpowiednia suplementacja.


Do prawidłowego działania organizmu i rozbudowy sylwetki potrzebny jest odpowiedni bilans azotowy. Arginina bierze udział w produkcji tlenku azotu – związku, który wpływa na rozszerzanie naczyń krwionośnych i przyczynia się do uzyskania efektu pompy mięśniowej podczas treningu. Badania potwierdziły, że arginina przyjmowana regularnie jest w stanie w istotny sposób wpłynąć na budowę nowych włókien mięśniowych.


2. AAKG Olimp – wsparcie treningu

Wspomniana wcześniej pompa mięśniowa niewątpliwie wpływa na jakość podejmowanej aktywności fizycznej. Dzięki stosowaniu AAKG Olimp zwiększa się poziom odczuwanej energii, a wykonanie założonego planu treningowego wydaje się być zdecydowanie prostsze. Stosowanie suplementu będzie szczególnie korzystne dla osób wykonujących trening siłowy, ponieważ zawarta w produkcie arginina nasila procesy służące do budowy białek mięśniowych.


3. AAKG Olimp – udział w produkcji tlenku azotu
Najważniejszym efektem obecności tlenku azotu w organizmie jest rozszerzanie naczyń krwionośnych. Wpływa to bezpośrednio na sprawniejsze dostarczanie tlenu i wszystkich substancji odżywczych do pracującego mięśnia. Poprawa możliwości transportowych naczyń krwionośnych przekłada się bezpośrednio na lepsze warunki do pracy dla mięśnia, dzięki czemu jest w stanie pracować na wyższych obrotach, a wszystkie negatywne produkty przemiany materii są usuwane szybciej. Jeśli taka sytuacja ma charakter stały (regularna suplementacja AAKG Olimp), można liczyć na znaczącą poprawę efektów treningu w krótkim czasie.


4. AAKG Olimp – wpływ na kondycję seksualną

Nie wszystkie osoby korzystają z suplementu diety AAKG Olimp w celu poprawy jakości treningu. Omawiany preparat sprawdza się również u mężczyzn, dla których najważniejsza jest poprawa kondycji seksualnej. Opisane powyżej zjawiska polegające na rozszerzaniu naczyń krwionośnych i poprawie przepływu krwi przez ich światło mają istotne znaczenie także zwłaszcza w ich przypadku. Składniki AAKG Olimp wpływają na poprawę libido i popęd seksualny. Są bodźcem, który zapewnia zwiększenie produkcji tlenku azotu w organizmie, a ten przekłada się na zdecydowanie lepszą kondycję seksualną mężczyzny.


5. AAKG Olimp – jak przyjmować?

AAKG Olimp to suplement dostępny w formie kapsułek, które zawsze należy popijać dużą ilością wody. W dni treningowe należy przyjmować 1–2 kapsułki przed treningiem i po jego zakończeniu. W przypadku osób, które są zainteresowane poprawą libido, odpowiednie dawkowanie to 1–2 kapsułki pół godziny przed rozpoczęciem stosunku.

AAKG Olimp – cenne źródło argininy Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane