Argi Power, suplement diety opracowany przez firmę Olimp, jest preparatem w formie kapsułek. Uzupełnia dietę w l-argininę, która jest bardzo ważnym związkiem biorącym udział między innymi w procesie powstawania w organizmie tlenku azotu. Arginina to substancja, która jest również odpowiedzialna za dostarczenie grupy formamidynowej w procesie biosyntezy kreatyny. Argi Power świetnie sprawdza się zarówno jako suplement niezależny, jak i dodatek do tzw. boosterów azotu, a także podczas cykli treningowych opartych na stosowaniu kreatyny.SPIS TREŚCI:

1. Działanie suplementu Argi Power

2. Dawkowanie Argi Power i jego składniki aktywne

3. Opinie o Argi Power wśród polskich internautów1. Działanie suplementu Argi Power
Do wszechstronnego działania Argi Power należą:
– poprawa regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym,
– zwiększanie syntezy tlenku azotu,
– polepszanie transportu krwi do mięśni,
– wsparcie transportu składników odżywczych,
– poprawa jakości życia seksualnego.

Argi Power jest stosowany zarówno przez sportowców trenujących wyczynowo, jak i amatorów, którzy regularnie uprawiają kulturystykę i sporty siłowe. Dzięki dużej zawartości argininy osoby trenujące z łatwością uzyskują energię potrzebną do intensywnych sesji siłowych.


2. Dawkowanie Argi Power i jego składniki aktywne
Argi Power stosuje się w celu poprawy jakości życia seksualnego – wówczas zaleca się jedną kapsułkę około 30 minut przez stosunkiem seksualnym. Z kolei w przypadku zażywania suplement w celu wsparcia w wysiłku fizycznym należy spożywać 1–2 kapsułki, najlepiej przed i po treningu.


Opakowanie Argi Power składa się ze 120 kapsułek. W jego składzie znajdują się sole magnezowe kwasów tłuszczowych oraz prawie 90 % chlorowodorku l-argininy. Cena produktu to około 55 złotych, więc jest to suplement stosunkowo niedrogi i dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych zajmujących się sprzedażą tego typu produktów, jak i w sprzedaży internetowej.


3. Opinie o Argi Power wśród polskich internautów
Opinie o omawianym produkcie wśród polskich internautów są bardzo pozytywne. Podkreśla się efekt pompy mięśniowej podczas treningu, która długo się utrzymuje również po jego zakończeniu. Użytkownicy zauważają również znaczne pobudzenie, poprawę koncentracji i zwiększenie chęci do trenowania. Spora ilość osób zwraca także uwagę na bardzo dobre efekty, jakie przynosi Argi Power w życiu seksualnym dzięki poprawie libido.


Ponadto internauci podkreślają niską cenę produktu, łatwość jego spożywania (kapsułki Argi Power łatwo się połyka) oraz to, że można je zawsze mieć przy sobie. Oprócz powyższych korzyści użytkownicy zwracają uwagę na szybkość działania produktu – różnicę w możliwościach treningowych oraz przyroście suchej masy mięśniowej i siły zauważają już po stosunkowo niedługim czasie regularnego spożywania suplementu.

Systematyczne stosowanie Argi Power daje więc bardzo dobre efekty, zarówno jeżeli chodzi o sportowy aspekt (czyli zwiększenie siły, energii, przyrostu suchej masy mięśniowej), jak i o życie osobiste (wpływ na libido, lepszą koncentrację, samopoczucie, większą ochotę do trenowania). To preparat całkowicie bezpieczny, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, posiada atesty i został przebadany pod kątem skuteczności działania.

Argi Power – suplement o wszechstronnym działaniu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane