Budowa beztłuszczowej masy mięśniowej wymaga wielu poświęceń i dużego nakładu pracy. Oprócz zbilansowanej diety bardzo ważny jest również intensywny, systematyczny wysiłek fizyczny. Nietrudno jednak zauważyć, że często osiągane efekty nie są zadowalające. Warto wspomóc się odpowiednimi suplementami diety. Przy wyborze odżywki należy zwrócić uwagę na jakość jej składników. Istotnymi związkami w procesie budowania mięśni są aminokwasy rozgałęzione BCAA, które można znaleźć w suplemencie BCAA Xtra. Suplement BCAA Xtra w znaczny sposób wpływa na zahamowanie procesów rozpadu tkanki mięśniowej oraz przyspiesza regenerację potreningową. Zawiera aminokwasy BCAA w proporcji 2 : 1 : 1, a także glutaminę.


SPIS TREŚCI:

1. BCAA Xtra – działanie

2. BCAA Xtra – zalety

3. BCAA Xtra – źródło energii

4. BCAA Xtra – opinie1. BCAA Xtra – działanie

BCAA Xtra to skoncentrowane źródło wartościowych aminokwasów rozgałęzionych BCAA, które pełnią bardzo ważną funkcję w syntezie białek mięśniowych. Organizm nie ma możliwości syntetyzowania aminokwasów rozgałęzionych, dlatego też dostarczanie ich z pożywieniem staje się koniecznością. BCAA Xtra to idealna propozycja dla każdego, kto dąży do zwiększenia masy mięśniowej, a także zwiększenia siłyi wydolności organizmu.


W jednej porcji odżywki (10 g) znajduje się aż 5 g pełnowartościowych aminokwasów rozgałęzionych w proporcji 2 : 1 : 1, dodatkowo formuła została dopełniona L-glutaminą, czyli aminokwasem, którego rola jest równie istotna przede wszystkim w procesie regeneracji zmęczonych mięśni.


BCAA Xtra to suplement stworzony przede wszystkim dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Dzięki wykorzystaniu wyselekcjonowanych składników preparat może być stosowany przez osoby trenujące rekreacyjnie, które skupione są na rozbudowie mięśni, a także przez osoby, które z różnych przyczyn wracają do treningów po dłuższej przerwie.


2. BCAA Xtra – zalety

BCAA Xtra to suplement diety, który posiada wiele zalet. Przede wszystkim należy podkreślić, że jest to produkt skuteczny i jednocześnie bezpieczny dla zdrowia. W składzie preparatu znajdują się aminokwasy rozgałęzione oraz glutamina, czyli składniki pożądane i niezbędne dla osób trenujących siłowo. Suplementacja BCAA Xtra to gwarancja uzyskania optymalnych wyników.


Składniki preparatu wpływają na syntezę nowych włókien mięśniowych, a także pozwalają na przeprowadzanie dłuższych treningów dzięki opóźnianiu zmęczenia występującego podczas aktywności fizycznej. Należy jednak pamiętać, że zbyt duże ilości aminokwasów dostarczane z suplementem BCAA Xtra nie potęgują osiąganych efektów. Właśnie dlatego należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących sposobu dawkowania produktu.


3. BCAA Xtra – źródło energii

Dzięki optymalnej ilości aminokwasów rozgałęzionych BCAA Xtra stanowi doskonałe źródło energii, co w szczególny sposób sprawdza się podczas intensywnych treningów. Jak wiadomo, im większa intensywność treningu, tym większy wydatek energetyczny – intensywne treningi siłowe i wytrzymałościowe wymagają większych zasobów energii. Doskonałą odpowiedzią na zwiększone zapotrzebowanie energetyczne jest suplement BCAA Xtra, który dostarcza optymalnej ilości aminokwasów rozgałęzionych.


Opierając się na powyższym stwierdzeniu, śmiało można stwierdzić, że aminokwasy rozgałęzione, które mogą zostać wykorzystywane jako źródło energii dla pracujących mięśni, przekładają się na zwiększenie wytrzymałości podczas aktywności fizycznej i przyspieszają regenerację potreningową. W przypadku długich i intensywnych treningów suplement BCAA Xtra pozwala zniwelować uczucie zmęczenia, co poprawia koncentrację. Automatycznie przekłada się to na jakość i efektywność ćwiczeń.


4. BCAA Xtra – opinie

Osoby stosujące suplementację BCAA Xtra podkreślają, że jest to wysokiej jakości, skuteczny i bezpieczny dla zdrowia preparat, w którego składzie znajdują się przede wszystkim aminokwasy rozgałęzione – leucyna, izoleucyna oraz walina w optymalnych proporcjach. Dzięki doskonale skomponowanej formule efektywnie wspiera budowę beztłuszczowej masy mięśniowej, a dodatkowo usprawnia odbudowę mięśni narażonych na duży wysiłek fizyczny. Produkt cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników.

BCAA Xtra – właściwości, dawkowanie, efekty suplementacji Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane