Wśród wielu dostępnych suplementów diety co jakiś czas można wyłowić prawdziwą perełkę. Dobry suplement odznacza się dobrze dobranym składem i potwierdzonym działaniem. Taki jest Black Bombs, zaawansowany spalacz tłuszczu firmy Dorian Yates. Jest on oparty o sprawdzone i bezpieczne składniki, które skutecznie pomagają redukować tkankę tłuszczową, a przy okazji poprawiają pracę metabolizmu i regulują działanie układu nerwowego. Według wielu opinii Black Bombs jest najlepszym produktem w kategorii spalaczy tłuszczu. 


SPIS TREŚCI:

1. Black Bombs – działanie i skład

2. Black Bombs – dawkowanie

3. Black Bombs – gdzie kupić?1. Black Bombs – działanie i skład

Unikalny skład Black Bombs działa wielotorowo i porządkuje w organizmie środowisko dla zmian związanych z szybką utratą tkanki tłuszczowej. Zawarta w preparacie l-karnityna sprawia, że metabolizm przyspiesza, a niezbędną do ciężkich ćwiczeń energię organizm pobiera z tłuszczu. Zawarte w Black Bombs witamina B6, tauryna i glicyna działają zbawiennie na nasz układ nerwowy, regulują pracę metabolizmu oraz działają regenerująco. Autorska kompozycja naturalnych ekstraktów z gorzkiej pomarańczy, zielonej herbaty i owoców drzewa kiełbasianego wywołuje efekt termogenezy i wzmaga potliwość ciała oraz przyczynia się do usuwania z organizmu toksyn. W czasie odchudzania, gdy dostarczamy do organizmy mniej kalorii, bardzo ważne jest, aby zachować odpowiednią podaż energii do walki z tkanką tłuszczową. W Black Bombs tę role spełniają kofeina bezwodna i ekstrakt z guarany. Ich odpowiednie ilości gwarantują stopniowe uwalnianie energii, jej odpowiednią ilość w trakcie treningu i ograniczenie zmęczenia zaraz po nim. Zaawansowany skład i obecność wielu aminokwasów sprawia, że preparat firmy Dorian Yates hamuje apetyt, a równocześnie dostarcza istotnych mikroelementów, które nie zaburzają pracy metabolizmu. Wielowymiarowe działanie Black Bombs sprawia, że jest to produkt kompletny, a w związku z tym całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Ważne, aby pamiętać, że najlepsze efekty Black Bombs gwarantuje przy zachowaniu odpowiednio zbilansowanej diety i wzmożonej aktywności fizycznej. Elementy te są niezbędne w walce z nadprogramowymi kilogramami.


2. Black Bombs – dawkowanie

Producent zaleca, aby ściśle przestrzegać zalecanej dawki. Zwiększenie przyjmowanych dawek nie potęguje efektów działania preparatu. Aby suplement działał w sposób prawidłowy, należy przyjmować go dwa razy dziennie: 30–60 minut przed pierwszym posiłkiem oraz 30 minut przed treningiem lub obiadem, z zastrzeżeniem, że przerwa między jedną i drugą dawką wynosić musi przynajmniej 4 godziny. Warto nadmienić, że produkt występuje w dwóch postaciach: w postaci sześciokątnych tabletek oraz rozpuszczalnego proszku.


3. Black Bombs – gdzie kupić?
Produkt Doriana Yatesa szybko zyskał rzeszę fanów w Polsce. Obecnie Black Bombs dostępny jest w większości sklepów z suplementami dla sportowców. Niewątpliwą popularność preparat ten zawdzięcza szybkości działania. Według obiegowej opinii, Black Bombs działa już po pierwszej dawce. Decydując się na zakup preparatu firmy Dorian Yates, otrzymujesz suplement gotowy do najcięższych wyzwań w walce z tkanką tłuszczową. Wydaje się zatem, że cena Black Bombs nie jest wygórowana, wynosi ona ok. 110 zł.

Black Bombs – działanie potwierdzone przez sportowców Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane