Rynek suplementów diety rozwija się bardzo dynamicznie. Preparatami, które cieszą się dużą popularnością, są między innymi spalacze tkanki tłuszczowej. Tego typu produkty mają sporo zwolenników na całym świecie. Doskonałym przykładem jest Cutting Edge. Suplement skuteczny, ale też w 100% bezpieczny. Zawiera składniki, które wpływają na pobudzenie metabolizmu oraz wzmocnienie efektywności procesu odchudzania. Cutting Edge może być z powodzeniem stosowany zarówno przez sportowców, jak i osoby, które ćwiczą tylko rekreacyjnie.


SPIS TREŚCI:

1. Cutting Edge – skład

2. Cutting Edge – działanie

3. Cutting Edge – dawkowanie

4. Cutting Edge – cena1. Cutting Edge – skład

Skład Cutting Edge zdecydowanie wyróżnia się spośród innych preparatów na rynku. Środek nie zawiera substancji, które mogą wywoływać niepożądane reakcje. Dzięki temu preparat uznawany jest za bezpieczny, a jednocześnie odznacza się dużą skutecznością. Formuła suplementu zawiera składniki takie jak między innymi: L-karnityna, witamina B6, potas, lecytyna, cholina, metionina, olej lniany.


Należy podkreślić, że Cutting Edge nie zawiera kofeiny, guarany, yerba mate i innych składników stymulujących. Pozwala to uniknąć nadmiernego pobudzenia organizmu. Związki obecne w składzie Cutting Edge wspierają proces redukcji kilogramów, ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej, wpływają na sprawną detoksykację organizmu i wykazują działanie antyoksydacyjne.


2. Cutting Edge – działanie

Zdecydowanie najważniejszym składnikiem Cutting Edge jest L-karnityna. To substancja wyjątkowo efektywna. Dzięki niej można skutecznie stymulować organizm do tego, by w celach energetycznych wykorzystywał nagromadzoną tkankę tłuszczową. Cutting Edge wpływa również na usprawnienie pracy wątroby. Mechanizmy detoksykacji za które odpowiedzialna jest wątroba działają zdecydowanie skuteczniej.


Warto dodać, że w suplemencie znajdują się również wyciągi ziołowe. Formuła zawiera m.in. bukko brzozowe, korzeń hortensji, owoce jałowca, kukurydzę zwyczajną, perz właściwy oraz mącznicę lekarską. Rośliny te wspierają procesy diurezy. Pozbywanie się wody podskórnej pomaga w uzyskaniu estetycznej sylwetki.


Liczne antyoksydanty obecne w suplemencie wspierają pracę całego organizmu i zwalczają wolne rodniki. Mowa tu m.in. o metioninie, zielonej herbacie, chlorofilu i pietruszce. Dzięki zawartość choliny, lecytyny i inozytolu suplement skutecznie chroni system nerwowy.


3. Cutting Edge – dawkowanie

Preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta podanymi na opakowaniu. Cutting Edge to środek bezpieczny, jednakże nie można przekraczać rekomendowanego dawkowania. Właściwe stosowanie preparatu pozwala na uzyskanie optymalnych efektów.


Według wskazówek producenta należy stosować 3–4 kapsułki dziennie w zależności od własnych preferencji i indywidualnego zapotrzebowania. Pierwszą porcję należy przyjąć przed śniadaniem, kolejne między posiłkami, a w dni treningowe – przed rozpoczęciem ćwiczeń. Każdą zażytą porcję należy popić dużą ilością wody.


4. Cutting Edge – cena

Cutting Edge to preparat ceniony i powszechnie znany. Można go znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Preparat występuje w formie tabletek. Jedno opakowanie zawierające 120 tabletek kosztuje ok. 50 zł.

Cutting Edge – skład, działanie, cena Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane