Hi-Anabol Protein jest wysokobiałkowym preparatem, który zawiera białka odpowiedzialne za budowę masy mięśniowej. Hi-Anabol Protein wpływa na budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej lub redukowanie tkanki tłuszczowej. Preparat wykazuje również działanie antykataboliczne. 


SPIS TREŚCI:
1. Zalety stosowania Hi-Anabol Protein
2. Skład Hi-Anabol Protein
3. W jaki sposób stosować Hi-Anabol Protein
4. Opinie o Hi-Anabol Protein wśród polskich internautów1. Zalety stosowania Hi-Anabol Protein

Hi-Anabol Protein powoduje:
– nasiloną syntezę białek – lepsze odżywienie mięśni,
– wzrost siły i wytrzymałości,
– uzyskanie maksymalnej regeneracji mięśni po intensywnym treningi,
– dodatkową ochronę mięśni przed katabolizmem.


2. Skład Hi-Anabol Protein

W skład omawianego preparatu wchodzą izolat białka serwatkowego (WP1) i koncentrat białka serwatkowego (WPC). Do nich dołączone zostało białko sojowe (SP1). Całość daje efekt bardzo wysokiej wartości biologicznej, która oprócz świetnej wchłanialności jest również niezwykle skuteczna w budowaniu masy mięśniowej. Hi-Anabol Protein to optymalny skład aminokwasów typu endogennego i egzogennego. Zawiera również witaminy E, C, B1, B2, B3, B6, B12, B5, biotynę i kwas foliowy.


3. W jaki sposób stosować Hi-Anabol Protein

Jedna porcja preparatu, a więc 30 gram (dwie miarki) powinna być rozpuszczona w 250 ml wody. Spożywać należy 3 razy dziennie. Pierwszy raz powinno się zaaplikować dawkę suplementu zaraz po przebudzeniu, przed treningiem i bezpośrednio po nim. Cena preparatu to ok. 130 zł. Można go kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

4. Opinie o Hi-Anabol Protein wśród polskich internautów

Polscy użytkownicy produktu podkreślają dość szybkie efekty stosowania Hi-Anabol Protein. Przede wszystkim można to zauważyć w przyroście siły i energii. Po jakimś czasie widać również zdecydowanie lepsze wyrzeźbienie sylwetki. Polscy sportowcy, którzy mieli kontakt z Hi-Anabol Protein, uważają, że za taką cenę nie ma obecnie lepszego suplementu z tak zróżnicowanym składem, wysoką jakością białek oraz takimi efektami działania. Produkt jest również bardzo chwalony przez kobiety, które stosują suplement i ćwiczą, ponieważ zauważają poprawę kondycji, znaczny przypływ energii oraz wpływ na sylwetkę – znika tłuszcz, który błyskawicznie jest przerabiany na masę mięśniową.

Hi-Anabol Protein – budowanie masy Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane