Lubisz solidny trening i nie rozumiesz, jak można większość życia spędzać, siedząc na kanapie? Nie boisz się ciężkiego treningu, ale Twoje efekty nie są dla Ciebie wystarczające? Zależy Ci na szybkim przyroście tkanki mięśniowej? Doskonale trafiłeś – Hot Blood to odżywka przedtreningowa dla osób takich jak Ty.


SPIS TREŚCI:
1. Hot Blood – mistrzowska formuła
2. Jak stosować Hot Blood?
3. Gdzie kupić Hot Blood?1. Hot Blood – mistrzowska formuła
Jeżeli szukasz suplementów, na pewno wiesz, że najważniejsze są składniki, z których skomponowana jest odżywka. Bazowym składnikiem Hot Blood jest matriks pięciu keratyn, m.in. monohydratu kreatyny. Kreatyna to naturalny składnik występujący w mięśniach szkieletowych, a jej wysoka pozycja w składzie sprawia, że Hot Blood ma działanie stymulujące rozrost tkanki mięśniowej bez ryzyka przyrostu tkanki tłuszczowej. Dodatkową zaletą suplementu jest zestawienie kreatyny z beta-alaniną – naukowcy dowiedli, że ten zestaw substancji drastycznie przyspiesza przyrost suchej masy mięśniowej, dlatego jest to połączenie spotykane w wielu profesjonalnych preparatach dla kulturystów. Hot Blood zawiera zarówno matriks pięciu kreatyn, jak i beta-alaninę, dzięki czemu klienci uzyskują imponujące efekty w krótkim czasie. W skład suplementu wchodzą także aminokwasy, m.in. L-ornityna i L-arginina, które wspomagają produkcję tlenku azotu. Aminokwasy te powodują, że Hot Blood ma działanie pobudzające i zwiększające koncentrację. Pozytywnie wpływają na szybkość reakcji i precyzję ruchów. Hot Blood przyczynia się także do zmniejszenia tkanki tłuszczowej – taki efekt daje wykorzystanie kompleksu antyoksydantów – ekstraktu z zielonej herbaty, ekstraktu z pestek winogron czy kwasu alfa-liponowego. Hot Blood to nie tylko solidny zastrzyk energii przed treningiem i pomoc w pozbyciu się tkanki tłuszczowej, to przede wszystkim szybki efekt w postaci tkanki mięśniowej, która jest dowodem ciężkiej pracy każdego sportowca.


2. Jak stosować Hot Blood?
Preparat powinien być stosowany przed treningiem. Hot Blood ma działanie silnie energetyzujące. Sprzyja koncentracji, poprawia precyzję ruchów, szybkość reakcji, dlatego doskonale nadaje się jako odżywka przedtreningowa. Aby dać z siebie wszystko na treningu, zalecamy spożycie dawki około 20 g rozpuszczonej w 400 ml wody 30–45 min przed treningiem. Jeżeli jesteś osobą wrażliwą na działanie substancji silnie pobudzających, powinieneś zastosować połowę dawki Hot Blood, czyli 10 g.


3. Gdzie kupić Hot Blood?
Hot Blood jest popularnym suplementem wśród sportowców profesjonalnych i wśród amatorów, dlatego jego dostępność w popularnych sklepach jest duża, a opinie na jego temat są bardzo pozytywne. Preparat szybko osiągnął status bestsellera, a klienci często po niego wracają. Hot Blood to profesjonalna odżywka warta swojej ceny, która biorąc pod uwagę skład produktu, nie jest wygórowana.

Hot Blood – zapewnia imponujące efekty Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane