Hot Blood to suplement przedtreningowy, który zawiera w swoim składzie między innymi matriks keratynowy wpływający na syntezę nowych włókien mięśniowych. Oprócz tego produkt ten zwiększa motywację do treningu i ułatwia osiągnięcie zamierzonego celu niezależnie od tego, czy jest się zawodnikiem sportów siłowych, czy innej dyscypliny. Suplementy diety to doskonałe wsparcie osób aktywnych fizycznie.


SPIS TREŚCI:

1. Hot Blood – dawka kreatyny

2. Hot Blood – synteza tlenku azotu

3. Kofeina w suplemencie diety Hot Blood

4. Hot Blood – dawkowanie1. Hot Blood – dawka kreatyny

Kreatyna jest substancją niezwykle ważną dla każdej osoby aktywnej fizycznie, szczególnie dla osób trenujących siłowo. Odkrycie sposobu jej działania było przełomem w sportowej suplementacji. Suplement Hot Blood dostarcza mięśniom dużej ilości kreatyny, dzięki czemu osiągają one odpowiedni stopień nasycenia tym związkiem. W takich warunkach mięśnie mogą zdecydowanie lepiej się rozwijać. Kreatyna jest niezbędnym elementem w procesie budowania tkanki mięśniowej. Wpływa na syntezę nowych włókien mięśniowych, a także chroni mięśnie przed ich rozpadem. Odgrywa również istotną rolę w usprawnianiu regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym.


2. Hot Blood – synteza tlenku azotu

Ogromną korzyścią wynikającą ze stosowania suplementu przedtreningowego Hot Blood jest zwiększenie produkcji tlenku azotu. Działanie tego związku jest niezwykle korzystne dla organizmu. Główną funkcją NO jest rozszerzanie naczyń krwionośnych, a w szczególności naczyń włosowatych. To właśnie one dostarczają do mięśni krew i wszystkie transportowane z nią substancje. Zwłaszcza w treningu oporowym, ale także innych rodzajach treningu, dostarczanie tlenu i substancji odżywczych do mięśni jest bardzo istotnym procesem. Dzięki zwiększonej syntezie tlenku azotu dochodzi do powstania tak zwanej pompy mięśniowej, dzięki której mięśnie są w stanie pracować dłużej i intensywniej. Związek ten przyspiesza także regenerację, ponieważ szkodliwe efekty przemiany materii są usuwane sprawniej.


3. Kofeina w suplemencie diety Hot Blood

Elementami, które zdecydowanie ułatwią przeprowadzenie nawet najcięższego treningu, są odpowiednia motywacja do jego wykonania oraz ogólne pobudzenie organizmu. Za efekt pobudzający suplementu Hot Blood odpowiada między innymi kofeina znajdująca się w jego składzie. Dla osoby trenującej ten związek może okazać się bardzo cenny, ponieważ zwiększa koncentrację, co może przekładać się na efektywność treningu. Trzeba jednak mieć na uwadze, że kofeina jest stymulantem, dlatego nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dawki suplementu. Osoby nadwrażliwe na kofeinę nie powinny korzystać z suplementu przedtreningowego Hot Blood.


4. Hot Blood – dawkowanie

Suplement diety Hot Blood według zaleceń producenta należy przyjmować w dni treningowe około 30 minut przed rozpoczęciem aktywności fizycznej. Jedną porcję preparatu należy rozpuścić w 400 ml wody, dokładnie wymieszać i spożyć zaraz po przygotowaniu. Produktu nie powinny stosować dzieci, kobiety w ciąży, a także matki karmiące piersią. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących suplementacji warto skonsultować się z lekarzem.

Hot Blood – zwiększenie motywacji do treningu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane