Booster przedtreningowy Iron Pump został stworzony dla wszystkich osób, które zauważają, że trening nie przynosi im już dużej satysfakcji, a do tego efekty ich pracy są coraz gorsze. Często przekłada się to na ogólne niezadowolenie. Iron Pump to idealny sposób na przełamanie stagnacji treningowej. Jeśli z jakiegokolwiek powodu osoba dobrze wytrenowana nie czuje przyjemności z wykonywanego treningu, powinna przyjrzeć się temu preparatowi, poznać jego działanie i efekty, jakie może przynieść jego stosowanie.


SPIS TREŚCI:

1. Skład Iron Pump

2. Iron Pump – synteza tlenku azotu

3. Iron Pump – bezpieczeństwo stosowania

4. Iron Pump przywraca radość z treningu

5. Dawkowanie boostera Iron Pump1. Skład Iron Pump

W składzie Iron Pump znajdziemy wiele cennych związków, które pozytywnie wpływają na organizm osoby aktywnej fizycznie. Produkt zawiera substancje, których metabolizowanie prowadzi do uwalniania się tlenku azotu do krwi. Ta substancja z kolei odpowiada za stymulowanie pracy układu krwionośnego, który wspiera mięśnie w ich pracy i dba też o to, by wszystkie szkodliwe produkty przemiany materii były szybciej usuwane. Wpływa to znacząco na proces regeneracji, który jest niezwykle istotny w przypadku osób intensywnie trenujących.


2. Iron Pump – synteza tlenku azotu

Składniki obecne w formule suplementu Iron Pump wpływają na zwiększenie syntezy tlenku azotu. Jego zadaniem jest doprowadzenie do sytuacji, w której mięsień może pracować dłużej i z większym obciążeniem. Jest to możliwe dzięki rozszerzeniu światła naczyń krwionośnych. Odpowiednia suplementacja może wpływać na pojawienie się efektu pompy mięśniowej, który jest niezwykle pożądany szczególnie przez kulturystów.


3. Iron Pump – bezpieczeństwo stosowania

Większość osób wciąż nie jest do końca przekonana do stosowania boosterów przedtreningowych. Jednym z problemów, które mogą pojawić się podczas długotrwałego stosowania tego typu preparatów, jest poważny spadek energii następujący bezpośrednio po wykonanym treningu. Taka sytuacja może być związana z przyjmowaniem zdecydowanie za dużych dawek środków pobudzających lub za mocnych mieszanek. Formuła preparatu Iron Pump praktycznie wyklucza pojawienie się tego typu zjawisk, oczywiście wyłącznie jeśli produkt jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta.


4. Iron Pump przywraca radość z treningu

Jeden z mechanizmów zapewniających motywację do treningu opiera się na wydzielaniu w trakcie wysiłku zwiększonej ilości neuroprzekaźników takich jak np. dopamina, z którą związane jest odczuwanie przyjemności. Trening dla sportowców jest wyczekiwanym elementem dnia, osoby aktywne fizycznie zawsze podkreślają, że czują się po nim znacznie lepiej. Przyjmowanie suplementu Iron Pump wpływa na pracę układu nerwowego. Dodatkowo jest doskonałym wsparciem w trakcie ćwiczeń fizycznych, zwiększa poziom odczuwalnej energii, poprawia jakość i efektywność treningu.


5. Dawkowanie boostera Iron Pump
Iron Pump według zaleceń producenta powinien być przyjmowany raz dziennie 30 minut przed treningiem. Odpowiednią ilość proszku należy odmierzyć miarką dołączoną do opakowania i rozpuścić ją w 250 ml wody. Nie należy nigdy przekraczać maksymalnej dawki rekomendowanej przez producenta. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób niepełnoletnich.

Iron Pump – zwiększ swoją motywację do treningu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane