Zapewne większość z nas chce podobać się płci przeciwnej, atrakcyjny wygląd zdecydowanie zwiększa pewność siebie. Osoby o nieco zaniedbanej sylwetce często mają kompleksy i wstydzą się własnego ciała. Jednak każdy ma świadomość tego, iż muskularna wysportowana sylwetka wymaga ciężkiej pracy. Za każdym razem jest to efekt odpowiedniej diety i wyczerpujących ćwiczeń. Pomocne w procesie budowania wymarzonej sylwetki są także wszelkiego rodzaju suplementy diety i odżywki. Produkty te mają pobudzać do działania i dostarczać organizmowi niezbędnych składników wspomagających wzrost i regenerację mięśni. Jednym z takich suplementów jest produkt firmy Controlled Labs. Green Magnitude, bo o nim mowa, to preparat przeznaczony dla osób chcących ćwiczyć efektywnie, wymagających od siebie coraz więcej.


SPIS TREŚCI:

1. Jak działa Green Magnitude?

2. Dawkowanie Green Magnitude – jak i kiedy zażywać?

3. Skład Green Magnitude1. Jak działa Green Magnitude?
Działanie Green Magnitude można określić jako kompleksowe. Z jednej strony, sprzyja wzrostowi siły, dzięki czemu osoba ćwicząca może odbyć lepszy, bardziej intensywny trening. Green Magnitude dostarcza także składników wspomagających wzrost i odpowiednią regenerację. Dzięki stosowaniu tego specyfiku organizm prawidłowo się regeneruje i nie odczuwa zmęczenia nawet po najbardziej morderczym treningu.


Produkt zwiększa skupienie i koncentrację, co także jest bardzo ważne w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń. Oprócz tego przeciwdziała katabolizmowi, a także pośrednio może wspomagać pracę serca i układu krążenia. Zażywanie Green Magnitude zwiększa wytrzymałość, a sam suplement bardzo dobrze smakuje.


2. Dawkowanie Green Magnitude – jak i kiedy zażywać?
Aby efekty działania Green Magnitude były optymalne, należy stosować się do poniższych wytycznych producenta dotyczących dawkowania suplementu:
– w dzień treningowy – jedna porcja 30–60 minut przed treningiem,
– w dzień bez treningu – jedna porcja w ciągu dnia pomiędzy głównymi posiłkami.

Prawidłowo przygotowana porcja powinna zostać rozpuszczona w 250–500 ml wody (w zależności od preferencji). Nie powinno się stosować mleka zamiast wody. Osoby rozpoczynające suplementację powinny zacząć od połowy dawki i z czasem systematycznie ją zwiększać.


3. Skład Green Magnitude
Green Magnitude to mieszanka starannie wyselekcjonowanych składników. Jej główną zaletą jest zawartość dwóch, najbardziej wartościowych form kreatyny – chelatu magnezowego kreatyny oraz jabłczanu dwu-kreatyny, które zwiększają zdolność organizmu do resyntezy ATP, które jest źródłem energii dla mięśni podczas ćwiczeń. Co więcej zastosowane formy kreatyny dodają siły, a poprzez blokowanie katabolizmu przyśpieszają przyrost masy mięśniowej. W skład specyfiku wchodzą także L-tauryna, L-tyrozyna oraz betaina bezwodna. Pełen skład suplementu został umieszczony na opakowaniu, jest również dostępny na stronie internetowej producenta.


Opinie o Green Magnitude są nadzwyczaj pozytywne, zarówno wśród profesjonalnych kulturystów, jak i ludzi, którzy siłownię i ćwiczenia traktują bardziej jako hobby. Ludzie cenią sobie ten produkt za szybkie i skuteczne działanie, a także za niewygórowaną cenę.

Lepszy trening z Green Magnitude! Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane