O tym, że budowanie masy mięśniowej to trudne zadanie, przekonało się już wiele osób. Szczególne wyzwanie stoi przed tzw. hardgainerami, którym trudniej przybrać na wadze. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które pomogą zbudować imponujące mięśnie. Tego typu suplementem polecanym przez wielu cenionych sportowców jest Magnum 8000. Efekty, jakie można uzyskać dzięki regularnemu stosowaniu preparatu, są bardzo dobre. Stąd też odżywka ta cieszy się dużą popularnością i jest często polecana osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z podnoszeniem ciężarów.


SPIS TREŚCI:

1. Magnum 8000 – skład

2. Magnum 8000 – sposób przyjmowania

3. Magnum 8000 – dostępność w sklepach


1. Magnum 8000 – skład

Skuteczne działanie suplementu Magnum 8000 jest możliwe dzięki odpowiednio dobranym składnikom. W składzie można znaleźć białka i węglowodany połączone z olejem MCT, który zawiera wysokoenergetyczne lipidy. Dodatkowo preparat został wzbogacony o keratynę, która ma działanie anaboliczne. Składnik ten skutecznie wspiera proces budowy mięśni, dzięki czemu widać szybkie rezultaty stosowania Magnum 8000. Działanie preparatu polega także na usprawnieniu procesu regeneracji oraz dostarczaniu energii potrzebnej podczas treningu.


Skład został także wzbogacony o niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i minerały. Stanowią one dobre uzupełnienie codziennej diety.


Dzięki zawartości wielu składników konsumenci potwierdzają skuteczność działania Magnum 8000. Opinie zamieszczane w Internecie są w większości pozytywne, dlatego produkt cieszy się dużą popularnością wśród sportowców. Polecany jest przez osoby doświadczone w dziedzinie sportu i suplementacji. Stanowi to gwarancję, że produkt rzeczywiście działa, a co najważniejsze – jego stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia.


2. Magnum 8000 – sposób przyjmowania

O tym, jak często należy przyjmować suplement, informuje producent – jedna sugerowana przez niego dawka wynosi 75 g. W ciągu dnia, zależnie od potrzeb organizmu, zaleca się przyjęcie maksymalnie 4 porcji. Pora stosowania produktu uzależniona jest od tego, czy w danym dniu podejmujemy aktywność fizyczną, czy mamy przerwę. W dzień treningowy zaleca się spożycie jednej porcji około 1,5 godziny przed treningiem, natomiast kolejnej do 30 minut po nim. Podczas regeneracji musimy pamiętać o wypiciu odżywki tuż po przebudzeniu, a następnie pomiędzy głównymi posiłkami. Nie można zapominać o tym, że dawkowanie Magnum 8000 powinno być zgodne z zaleceniami producenta. Nie należy przekraczać dziennej porcji określonej na opakowaniu.


Przygotowanie suplementu jest niezwykle proste. Wystarczy odmierzyć określoną porcję, a następnie dokładnie wymieszać ją z wodą lub mlekiem. Aby dobrze połączyć wszystkie składniki, zaleca się użycie miksera bądź shakera.


3. Magnum 8000 – dostępność w sklepach

Suplement Magnum 8000 można kupić w dobrych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i  internetowych. Stosunkowo często produkt jest dostępny w promocyjnej cenie, dlatego przed jego zakupem warto sprawdzić oferty poszczególnych sklepów oferujących odżywki dla sportowców. Cena Magnum 8000 jest zależna od wielkości opakowania. Za 4 kg opakowanie produktu będziemy musieli zapłacić około 130 zł. Można też kupić mniejsze warianty, dużą popularnością wśród osób rozpoczynających suplementację cieszą się saszetki z pojedynczą dawką (75 g) w cenie około 7 zł.

Magnum 8000 – pomocny w budowaniu masy mięśniowej Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane