MHP Up Your Mass to odżywka węglowodanowo-białkowa, która dodatkowo wzbogacona została o zdrowe tłuszcze. W skład produktu wchodzą więc trzy frakcje białek, mieszania węglowodanów złożonych i kompleks zdrowych tłuszczów.SPIS TREŚCI:

1. MHP Up Your Mass – tylko dla sportowców?

2. Opinie o suplemencie MHP Up Your Mass

3. MHP Up Your Mass – dawkowanie i cena1. MHP Up Your Mass – tylko dla sportowców?
Działanie MHP Up Your Mass nie ogranicza się jedynie do wzbogacania codziennej diety. Suplement ten przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców, w tym kulturystów, którym zależy na szybkim przyroście beztłuszczowej masy mięśniowej i siły. Efekty stosowania suplementu MHP Up Your Mass są bardzo szybkie.


W skład produktu wchodzą starannie dobrane węglowodany z owsa, jęczmienia i błonnika owsianego, które zapewniają organizmowi energię do działania. Usprawniają odbudowywanie zapasów glikogenu i stanowią zaplecze energetyczne dla organizmu. Równie ważny jest koncentrat białka serwatkowego, który jest składnikiem opisywanego preparatu oraz doskonałym źródłem łatwo przyswajalnych protein. Z przewodu pokarmowego całkowicie wchłaniany jest już w ciągu pierwszych 3 godzin od spożycia.


W skład MHP Up Your Mass wchodzi także kazeinian wapnia, który cechuje się wolniejszym, równomiernym uwalnianiem aminokwasów do krwiobiegu. Sprawdza się pomiędzy posiłkami, gdyż doskonale powstrzymuje procesy kataboliczne.


2. Opinie o suplemencie MHP Up Your Mass
Na tym jednak nie koniec. W skład produktu wchodzi bowiem o wiele więcej cennych składników. Dodatkowa porcja L-leucyny wpływa pozytywnie np. na syntezę mięśni szkieletowych, między innymi poprzez wpływ na wydzielanie insuliny. Z kolei zaliczana do grona aminokwasów glukogennych L-izoleucyna dostarcza organizmowi niezbędnej mu do funkcjonowania energii. L-walina wpływa na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Ponadto bierze udział w procesie wytwarzania energii. W ten sposób dzięki aminokwasom rozgałęzionym można zaoszczędzić sporo zgromadzonego w mięśniach glikogenu.


3. MHP Up Your Mass – dawkowanie i cena
W suplemencie diety MHP Up Your Mass znaleźć można ponadto kompleks kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha. To świetnie źródło energii, które nie jest magazynowane w formie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo skutecznie wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu i insuliny. Oprócz tego suplement zawiera bardzo zaawansowany kompleks kwasów omega-3. Kwas DHA jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, natomiast kwas EPA wpływa na proces syntezy związków, które mają działanie przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. W skład MHP Up Your Mass wchodzi ponadto sprzężony kwas linolowy CLA, który wspiera procesy anaboliczne.


Bardzo bogaty skład suplementu pozwala na stworzenie optymalnego środowiska dla wzrostu masy i siły mięśni. Produkt MHP UP Your Mass dostępny jest w wielu sklepach z suplementami diety. W celu uzyskania maksymalnych efektów powinno się go spożywać według własnych potrzeb, zarówno w dni treningowe, jak i w te wolne od wysiłku.

MHP Up Your Mass – opinie, dawkowanie, cena Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane