Mass-Tech to wyjątkowo skuteczny gainer wspomagający rozrost masy mięśniowej. Stanowi uzupełnienie diety i dostarcza organizmowi niezbędnych makro- i mikroskładników. Dzięki odpowiednio przygotowanej recepturze produkt ten cieszy się doskonałym działaniem! MuscleTech Mass-Tech to źródło białka, wysokiej jakości węglowodanów oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatkowo zawiera kompleks witamin i minerałów oraz specjalnie przygotowaną mieszankę składników Mass-Pro™.  


SPIS TREŚCI:
1. Efekty działania MuscleTech Mass-Tech
2. Skład MuscleTech Mass-Tech
3. Dawkowanie oraz dostępność MuscleTech Mass-Tech1. Efekty działania MuscleTech Mass-Tech
Efekty MuscleTech Mass-Tech to przede wszystkim szybsze i bardziej efektywne budowanie masy mięśniowej. Jednak to nie wszystko. Dzięki Mass-Tech urozmaicisz swoją dietę i dostarczysz cennych składników odżywczych. Produkt ten wspomaga również rozwój siły, dostarcza energii oraz przyśpiesza regenerację po treningu. Dużą zaletą Mass-Tech jest jego pyszny smak. Jako że jest on bezapelacyjnie ważny, nie pozostawiono tej sprawy przypadkowi. MuscleTech Mass-Tech przypomina swoim smakiem kremowy shake! Ze względu na swoje działanie Muscletech Mass-Tech polecany jest kulturystom, sportowcom oraz wszystkim osobom, którym zależy na rozbudowaniu masy mięśniowej.


2. Skład MuscleTech Mass-Tech
Jedną ze składowych Mass-Tech jest białko – jest to niezbędny składniki diety każdego człowieka, a tym bardziej osoby trenującej. Białko jest źródłem aminokwasów, które z kolei budują tkankę mięśniową. Kolejny makroskładnik zawarty w suplemencie to węglowodany. Są one istotnym źródłem szybko (węglowodany proste) oraz wolno (węglowodany złożone) uwalnianej energii. MuscleTech Mass-Tech jest również cennym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. MuscleTech Mass-Tech działa tak dobrze, gdyż oprócz wyżej wymienionych elementów został wzbogacony o dodatkowe składniki. Gainer ten jest źródłem niezbędnych witamin i minerałów. To nie wszystko, produkt ten zawiera również kreatynę, niezwykle istotną w procesie dostarczania energii dla komórek organizmu.


3. Dawkowanie oraz dostępność MuscleTech Mass-Tech
Jak wygląda dawkowanie MuscleTech Mass-Tech? Zaleca się stosowanie jednej porcji, czyli 5 miarek, na dzień. W zależności od potrzeb można zmniejszyć dawkę MuscleTech Mass-Tech do np. pół porcji (2,5 miarki) na dzień. Produkt można spożywać w ciągu dnia lub też po treningu. Gainer ten przygotowuje się przez rozpuszczenie w wodzie lub mleku, według preferencji. Cena MuscleTech Mass-Tech to kwota około 170–220 złotych (za opakowanie o wadze 3200 gram) w zależności od wybranego sklepu. MuscleTech Mass-Tech można nabyć bezpośrednio w wybranych placówkach stacjonarnych lub też zamówić online.

MuscleTech Mass-Tech – twój sposób na masę Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane