Dla każdego, kto stara się uzyskać wymarzoną sylwetkę i zbudować masę mięśniową, kwestia dostarczenia odpowiedniej nadwyżki kalorycznej może być wyzwaniem. Nie zawsze udaje się stworzyć nadwyżkę zwyczajnymi posiłkami. W takiej sytuacji sprawdzi się gainer, jakim jest Mutant Mass – wyjątkowa odżywka na masę.


SPIS TREŚCI:
1. Zalety Mutant Mass
2. Poszczególne składniki
3. Dawkowanie1. Zalety Mutant Mass
Gainer stworzony przez ekspertów znających nie tylko oczekiwania kultury fitness, ale przede wszystkim zagadnienia metabolizmu i przyswajalności substancji. W składzie Mutant Mass nie ma składników przypadkowych – wszystkie części składowe preparatu mają na celu maksymalne zwiększenie wydajności. Jest to unikatowa kombinacja składników wspierających wydolność, wzmacniających budowę mięśni, pomagających zwiększyć odporność organizmu i zmniejszających katabolizm mięśniowy (degradację tkanki mięśniowej).


2. Poszczególne składniki
Tak pozytywne działanie preparatu Mutant Mass jest możliwe dzięki idealnemu połączeniu składników. Eksperci suplementacji włączyli do odżywki nie tylko kilka rodzajów węglowodanów o różnym stopniu przyswajalności (dzięki czemu nie ma miejsca gwałtowny wzrost poziomu cukru we krwi i nagły wyrzut insuliny), w tym także najlepsze węglowodany Vextrago, ale i aż 10 rodzajów białka o wysokiej wchłanialności.

Źródłami białka są w Mutant Mass między innymi izolat białek jaja kurzego oraz białek z żółtka jaja kurzego, izolat białek mleka, albumina jajeczna kazeinian wapnia, izolat białka serwatki i hydrolizaty białka: serwatkowe i z mleka oraz koncentrat białka serwatki. Białka te są bezcennym źródłem aminokwasów. Posiadają najwyższą wartość biologiczną, są łatwo przyswajalne, sprawdzą się także podczas dłuższych przerw między posiłkami.

Mieszanka węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym stanowi doskonałe źródło energii. Nie powoduje ociężałości ani gwałtownego przyrostu tkanki tłuszczowej. Optymalnie uzupełnia zasoby glikogenu, głównego źródła energii dla twoich mięśni.


Mieszanka kwasów tłuszczowych – łatwo przyswajalne źródło energii o bardzo pozytywnym wpływie na ludzki organizm, nie magazynuje się w postaci zbędnej tkanki tłuszczowej. Kwasy tłuszczowe (EFA) oraz CLA i MCT wspierają pracę stawów oraz doskonale wpływają na przyrost masy mięśniowej.


3. Dawkowanie
Dawkowanie preparatu Mutant Mass zakłada przyjmowanie 2 do 4 miarek produktu dostarczających odpowiednio 130 lub 260 gramów odżywki. Preparat najczęściej rozpuszcza się w wodzie i przyjmuje między posiłkami lub po treningu. Stosowanie bezpośrednio po treningu jest kwestią kontrowersyjną, gdyż zazwyczaj w takiej sytuacji priorytetem powinno być spożycie pełnowartościowego posiłku, uzupełnionego dopiero o suplement – a nie zastępowanie posiłku suplementem. Z pewnością każdy ćwiczący jest w stanie – czy to sam, czy w porozumieniu z trenerem lub dietetykiem – opracować optymalny do trybu życia i treningów sposób suplementacji.


Spożywanie gainera Mutant Mass w sposób regularny sprawia, że pierwsze efekty to kwestia nawet dwóch tygodni. Przy włączeniu zbilansowanej diety i odpowiedniego wysiłku fizycznego uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów jest niemal pewne.

Mutant Mass – dowiedz się, jak działają odżywki na masę Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane