Suplement Nox Pump firmy Dorian Yates to booster przedtreningowy, czyli specjalna mieszanka składników nastawionych na poprawę jakości ciężkiego treningu każdego sportowca, który pracuje nad rozbudową swojej sylwetki. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla profesjonalistów i nie bez powodu sygnuje je swoim nazwiskiem jeden z najbardziej znanych kulturystów świata. Oczywiście mogą z niego korzystać również te osoby, które nie planują startu w profesjonalnych zawodach. Z suplementem przedtreningowym Nox Pump można poradzić sobie z dopadającym znużeniem treningowym, które pojawia się bardzo często nawet u osób znakomicie wytrenowanych.


SPIS TREŚCI:

1. Jak korzystać z suplementu Nox Pump?

2. Nox Pump – wsparcie treningu

3. Nox Pump – wpływ na syntezę tlenku azotu

4. Dawkowanie Nox Pump1. Jak korzystać z suplementu Nox Pump?

Jak każdy suplement przedtreningowy, Nox Pump powinien być przyjmowany przed samym treningiem, ponieważ jego działanie związane jest bezpośrednio z mechanizmami, które zachodzą w czasie aktywności fizycznej. Jego zadaniem jest wsparcie osoby trenującej w trakcie wykonywania nawet najbardziej wymagających ćwiczeń fizycznych. Suplement przedtreningowy Nox Pump jest przeznaczony dla osób, które chcą osiągać zamierzone rezultaty i potrzebują wsparcia w dążeniu do wymarzonej sylwetki.


2. Nox Pump – wsparcie treningu

Nie jest żadną tajemnicą, że nawet u osób bardzo dobrze wytrenowanych nastawienie do treningu może słabnąć. Dochodzi do tak zwanego znużenia treningowego, które jest związane ze spadkiem motywacji do treningu, co może często być wynikiem przetrenowania. W suplemencie przedtreningowym Nox Pump znajdziemy wiele substancji, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie układu nerwowego. Najistotniejsze z nich to tauryna, tyrozyna i kofeina bezwodna.


Związki te zwiększają pobudzenie, co będzie istotne szczególnie w przypadku osób, których treningi są długie i wyczerpujące. Mówiąc prostymi słowami – sportowiec jest bardziej skupiony na treningu, jego organizm lepiej reaguje na bodźce, a trening przynosi więcej radości. Nie jest to już nudna, mechaniczna część dnia, a naprawdę ekscytujące zajęcie. W preparacie Nox Pump znajdziemy również beta-alaninę, która wraz z histydyną w naszym ciele jest prekursorem karnozyny odpowiedzialnej za wytrzymałość komórek. Z kolei glicerol zapewni energię niezbędną dla pracujących mięśni. Pozwoli to na zrealizowanie dłuższych sesji treningowych.


3. Nox Pump – wpływ na syntezę tlenku azotu

Składniki suplementu Nox Pump wpływają na produkcję tlenku azotu, którego główną funkcją w naszym organizmie jest rozluźnienie mięśni gładkich naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi i może powodować efekt tak zwanej pompy mięśniowej. Jest to zjawisko wysoko cenione przez sportowców, szczególnie przez osoby trenujące siłowo, ponieważ dzięki temu zjawisku więcej substancji odżywczych oraz tlenu może zostać dostarczone do pracujących mięśni. Mięśnie są w stanie wykonać większą pracę, co wpływa na zwiększenie siły mięśniowej i ogólnej wytrzymałości. Jedna saszetka suplementu diety przed treningiem sprawi również, że regeneracja po zakończeniu aktywności fizycznej będzie zachodzić sprawniej.


4. Dawkowanie Nox Pump

Suplement diety Nox Pump został przygotowany w formie wygodnych saszetek. Według zaleceń producenta wystarczy wsypać saszetkę do szklanki wody i dokładnie wymieszać. Suplement powinien być przyjęty pół godziny przed rozpoczęciem treningu. W dni nietreningowe Nox Pump nie powinien być stosowany. Warto swoją przygodę z tym boosterem treningowym zacząć od podzielenia dawki na dwie części. Należy wtedy obserwować reakcję swojego organizmu i w razie potrzeby zwiększyć przyjmowaną porcję. W żadnym razie nie należy przekraczać dziennej dawki zalecanej przez producenta, która jest umieszczona na opakowaniu produktu.

Nox Pump – suplement diety dla osób aktywnych fizycznie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane