W przeciągu kilku ostatnich lat popularność suplementów diety znacznie wzrosła. Coraz częściej można zauważyć duże ilości reklam, które zachęcają do skorzystania z niesamowitych właściwości, jakie za sobą kryją. Problem polega na tym, że w większości przypadków wykorzystują one słabe bądź nie do końca efektywne składniki. Inne charakteryzują się słabą jakością wykonania, co w żaden sposób nie rekompensuje ich wysokiej ceny. Firma Rocket Nutrition to producent odżywek, który na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie oraz dużą ilość zadowolonych zawodników z najrozmaitszych dyscyplin sportowych. Dzięki użyciu najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji swoich suplementów, a także wykorzystaniu najlepszych jakościowo składników można śmiało stwierdzić, że oferowane przez nich produkty okazują się jednymi z najlepszych na obecnym rynku.


SPIS TREŚCI:
1. Kto może stosować odżywkę Rocket BCAA?
2. Czym są aminokwasy BCAA i na czym polega ich działanie?
3. Co jeszcze znajduje się w składzie Rocket BCAA?
4. Podsumowanie1. Kto może stosować odżywkę Rocket BCAA?
Suplement Rocket BCAA jest preparatem przeznaczonym zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Dzięki uniwersalności swojego działania może być wykorzystywany nie tylko w sportach siłowych lub sylwetkowych. Odżywka wyprodukowana przez Rocket Nutrition może być z powodzeniem polecana reprezentantom dyscyplin wytrzymałościowych – biegaczom, lekkoatletom, kolarzom czy pływakom, uczestnikom rozmaitych gier zespołowych bądź po prostu wszystkim tym, którym zależy na dodatkowym wsparciu swojej diety oraz treningów. Wszechstronne zastosowanie tego produktu pozwala na osiągnięcie dodatkowych korzyści bez względu na obecny staż treningowy czy aktualną kondycję.


2. Czym są aminokwasy BCAA i na czym polega ich działanie?
Mianem BCAA określa się grupę trzech podstawowych aminokwasów, które stanowią jeden z podstawowych budulców protein mięśniowych. Za tym skrótem kryje się konglomerat leucyny, izoleucyny oraz waliny. Oprócz udziału w procesie syntezy nowych cząsteczek białek mięśniowych, a co za tym idzie, rozwoju naszej dotychczasowej masy oraz rozmiaru mięśni, Rocket BCAA jest suplementem ukierunkowanym przede wszystkim na nasilenie procesów regeneracyjnych. Jak dobrze wiadomo, odpowiednia ilość odpoczynku stanowi podstawę procesu syntezy nowych włókien mięśniowych oraz wzmożenia mechanizmów proanabolicznych. Dzięki temu organizm nie tylko zredukuje niekorzystne efekty powysiłkowego zmęczenia, jak bóle mięśniowe czy zakwaszenie, ale będzie na bieżąco rozwijał się w kierunku wyznaczonego celu.


3. Co jeszcze znajduje się w składzie Rocket BCAA?
Odżywka Rocket BCAA to nie tylko matriks aminokwasów egzogennych. W składzie tego preparatu odnajdziemy też trzy inne, ale równie pomocne składniki, które dodatkowo zintensyfikują działanie całego suplementu. Zacząć trzeba przede wszystkim od glutaminy, jednego z najczęstszych partnerów BCAA w nasileniu procesów regeneracyjnych. Działanie glutaminy jest niezwykle zbliżone do rozgałęzionych aminokwasów, ponieważ oprócz stymulacji odnowy, bierze udział także w syntezie nowych protein wchodzących w skład mięśni. Niemniej jednak glutamina odpowiada przede wszystkim za wzmożenie tempa przemiany materii. Intensyfikacja pracy metabolizmu skutkuje przede wszystkim poprawą wchłanialności składników odżywczych z pożywienia, ale też poprawą przyswajalności aminokwasów BCAA! W związku z tym dodatek glutaminy pozwoli na sprawniejsze i mocniejsze wykorzystanie głównego czynnika Rocket BCAA.


Tauryna to także aminokwas, choć o wiele bardziej ogólnikowym działaniu. Systematyczna suplementacja tym związkiem skutkuje usprawnieniem metabolizmu tkankowego, co w głównej mierze objawia się sprawniejszą detoksykacją i pracą układu nerwowego. Ponadto tauryna jest świetnym katalizatorem dla innych suplementów, czego przykładem jest wyraźna poprawa transportu kreatyny do mięśni. Ostatnim składnikiem jest „arktyczny krzew”, czyli różeniec górski. Działanie tej rośliny jest niezwykle zbliżone do innego organicznego suplementu diety, którym jest żeń-szeń. Możemy więc łatwo domyślić się, że celem jego wykorzystania jest dodatkowe wsparcie dla naszej kondycji psychofizycznej w okresie wzmożonej aktywności fizycznej.


4. Podsumowanie
Podsumowując, Rocket BCAA to suplement najwyższej jakości o wieloaspektowym zastosowaniu. Dzięki silnemu fundamentowi w postaci konglomeratu BCAA, a także świetnie dobranym dodatkom otrzymujemy preparat, który pozwoli na maksymalizację naszych starań w kierunku upragnionej sylwetki. Zanim zdecydujesz się na suplementację, sprawdź Rocket Nutrition oraz jej profesjonalne podejście w kontekście wsparcia diety oraz treningów.

Rocket BCAA – suplement dla osób zaangażowanych Ocena: 4/5 Ilość głosów: 2
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane