Choć moje doświadczenie w sporcie opiera się na kilku latach treningów, a nawet miałem okazję wziąć udział w amatorskich zawodach, to od zawsze borykałem się z tym samym problemem. Moja niska masa ciała niejednokrotnie stanowiła przeszkodę w startach w wyższych kategoriach, ale i nie tylko. Niewielka waga zwykle rzutuje na małej masie mięśniowej, a co za tym idzie, i mniejszej efektywności treningowej. Nie myślcie o mnie jak o ignorancie, dieta oraz plan ćwiczeniowy były dopięte na ostatni guzik. Kombinowałem z różnymi systemami żywieniowymi, metodami treningowymi, lecz nadal nie mogłem przebrnąć niemożliwego dla mnie pułapu. Wówczas zasięgnąłem rady znajomego, on natomiast odesłał mnie w kierunku suplementów diety. Mimo mojego sceptycznego nastawienia, dzisiaj z czystym sumieniem każdemu polecam zdecydować się na zakup odżywek.


SPIS TREŚCI:
1. Producent współpracujący z osobami trenującymi
2. Dlaczego budując masę, warto zdecydować się na gainer
3. Rocket Mass – analiza składu
4. Warto?1. Producent współpracujący z osobami trenującymi
W moim przypadku zdecydowałem się na firmę Rocket Nutrition, jednego z najbardziej doświadczonych producentów suplementów diety. To, co mnie przekonało do tej marki, to przede wszystkim wieloletnia współpraca z osobami ćwiczącymi i dbającymi o swój styl życia. Inną, równie niewątpliwą zaletą Rocket Nutrition jest gwarancja najwyższej jakości oferowanych odżywek. Dzięki wykorzystaniu najlepszych chemicznie składników, a także rewolucyjnych technologii produkcji, dostajemy suplementy dorównujące swoim działaniem i klasą wszystkim legendarnym produktom.


2. Dlaczego budując masę, warto zdecydować się na gainer
Jak na wstępie wspomniałem, moim celem było zbudowanie satysfakcjonującej masy mięśniowej. Wobec tego mój wybór padł na odżywkę typu gainer, preparat węglowodanowo-białkowy, który stanowi idealny sposób na podbicie kaloryczności diety oraz uzupełnienie dobowego bilansu energetycznego. Rocket Mass jest suplementem ukierunkowanym przede wszystkim na intensyfikację procesu budowania masy. Dzięki skoncentrowaniu w nim dwóch najbardziej wartościowych i zarazem najważniejszych składników, miałem pewność, że tym razem moje starania nie pójdą na marne!


3. Rocket Mass – analiza składu
Węglowodany użyte w odżywce Rocket Mass charakteryzuje odmienny czas wchłaniania, co jest uwarunkowane wykorzystaniem różnych form tego makroskładnika. Zróżnicowane postacie węglowodanów pozwalają na stopniowe i rozwleczone w czasie uwalnianie energii. To niezwykle ważne podczas treningów, które w okresie budowania masy mięśniowej są niezwykle wyczerpujące. Z kolei spożycie Rocket Mass po zakończonych ćwiczeniach umożliwia pokrycie powstałych strat energetycznych w czasie wysiłku fizycznego. Efektem takiego działania jest znaczne nasilenie regeneracji i zredukowanie powysiłkowego zmęczenia. Muszę przyznać, wszystkie takowe efekty miałem okazję zaobserwować.


Kolejną ważną kwestią jest obecność białka, które jak dobrze wiemy, stanowi podstawowy budulec naszych mięśni. W Rocket Mass wykorzystano koncentrat serwatki, znany jako baza większości odżywek proteinowych. Można więc rzec, że producenci postanowili zadbać o nas i nasze portfele. Niemniej jednak największą zaletą obecności białka serwatkowego jest nie tylko dostarczenie kolejnej porcji energii. Zwiększona podaż protein skutkuje budowaniem suchej, a co za tym idzie, beztłuszczowej masy mięśniowej. W rezultacie Rocket Mass jest gainerem, którego stosowanie nie niesie za sobą ryzyka „zalania” bądź zatłuszczenia sylwetki.


4. Warto?
Tak więc kończąc, mogę dodać, że Rocket Mass jest suplementem, który rzeczywiście działa. Oprócz bardzo dobrego składu, gainer firmy Rocket Nutrition charakteryzuje się bezproblemową rozpuszczalnością i wieloma niebywale atrakcyjnymi wariantami smakowymi. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach gramaturowych. Na obecną chwilę kończę opakowanie 2,5 kg, lecz już teraz wiem, że dzięki jego skutecznemu działaniu zakupię większe opakowanie, czyli 4 kg. Bo jeżeli suplementacja przynosi namacalne efekty, to dlaczego by jej nie kontynuować?

Rocket Mass – dlaczego warto wybrać ten gainer Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane