Osoby aktywne bardzo często korzystają z dostępnych sposobów na zwiększenie efektywności treningu. Budowanie masy mięśniowe nie jest łatwe, szczególnie dlatego, że zapotrzebowanie na białko jest duże – bardzo często w codziennej diecie nie ma właściwej ilości tego składnika, tym bardziej że nie wszyscy lubią produkty bogate w białka, np. nabiał. Popularnym suplementem dla sportowców jest Whey C-6 – cena tego produktu nie jest wysoka, a jego skuteczność potwierdzają liczne, pozytywne opinie.


SPIS TREŚCI:

1. Skuteczność produktów białkowych

2. Whey C-6 – skład produktu

3. Zalety Whey C-6

4. Jak przygotować Whey C-6?

 


1. Skuteczność produktów białkowych
Białko jest ogromnie istotne podczas budowania masy mięśniowej. Warunkiem osiągnięcia zamierzonego celu jest przyjmowanie odpowiedniej ilości białka. Świetną pomocą są specjalne odżywki takie jak chociażby Whey C-6. W sklepie z suplementami można wybrać ulubiony smak – a jest ich całkiem sporo.


Osoby uprawiające sport powinny przyjmować więc białka na jeden kilogram masy ciała niż ludzie mało aktywni. Często nie jest to mała ilość, dlatego warto wesprzeć się skutecznym produktem jakim jest Whey C-6. Efekty pojawią się szybciej, a sama odżywka jest smaczna i pomoże odbudować siły po intensywnych ćwiczeniach.


2. Whey C-6 – skład produktu
W składzie Whey C-6 znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do skutecznego powiększania masy mięśniowej. Ponad 80% produktu to dobrze przyswajalne białko w formie mieszaniny białek serwatkowych – jest ich aż 6 rodzajów. Oprócz tego znajdziemy tam aminokwasy oraz dodatki zwiększające przyswajalność białka. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz organizm otrzyma maksymalną ilość potrzebnych elementów. Warto również wspomnieć o witaminach, które również znajdują się w Whey C-6. W składzie produktu jest ich sporo, m.in. witamina C, E, H (biotyna) oraz witaminy z grupy B.


3. Zalety Whey C-6
Najważniejszą cechą tego produktu jest bardzo dobra jakość składników. Białka, witaminy, aminokwasy – to wszystko znajdziemy w Whey C-6. Działanie wynika właśnie ze świetnego skomponowania potrzebnych elementów – razem są doskonałą pomocą dla organizmu.
Warto również wiedzieć, jak smakuje Whey C6. Efekty to nie wszystko – w końcu jest to produkt, który będziemy przyjmować nawet kilka razy dziennie. Na szczęście jest bardzo smaczny i dostępny w wielu ciekawych wariantach, na przykład ciasteczkowym. W ten sposób możemy dostarczyć sobie potrzebnych składników i jednocześnie zaspokoić chęć na słodycze, których może nam brakować podczas diety ukierunkowanej na budowanie masy.


4. Jak przygotować Whey C-6?
To pytanie bardzo często zadawane przez osoby początkujące. Bez obaw – przygotowanie odżywki jest bardzo proste i nie wymaga posiadania żadnych umiejętności kulinarnych. Wystarczy za pomocą specjalnej miarki odmierzyć 30 g produktu i rozpuścić go w wodzie lub odtłuszczonym mleku. Ławo się rozpuszcza, dlatego cały proces trwa zaledwie chwilkę – od razu możemy cieszyć się smacznym shakiem Whey C-6. Dawkowanie zależy od indywidualnych potrzeb i wynosi od 1–4 porcji dziennie. Jeśli w codziennej diecie mamy zapewnioną dużą ilość białka, wystarczy jedna porcja, w innym przypadku można tę ilość zwiększyć.


Wato pamiętać o tym, by kupować suplementy wyłącznie w sprawdzonych miejscach. Whey C-6 w sklepie z odżywkami dostępny jest w wielu smakach i różnych gramaturach, a co najważniejsze – możemy mieć pewność, że jest to produkt bezpieczny.

Whey C-6 – zalety tego produktu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane