Pięknie wyrzeźbiona sylwetka i rozbudowana muskulatura są marzeniem wielu. Co zrobić, gdy godziny spędzone na siłowni nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Warto rozejrzeć się za środkiem, który wspomaga i przyśpiesza przyrost masy mięśniowej. Wybór tego typu suplementów jest ogromny – jaki preparat wybrać? Opinie klientów wskazują na Nitrobolon 2.


SPIS TREŚCI:
1. Nitrobolon 2 – działanie
2. Nitrobolon 2 – skład
3. Nitrobolon 2 – efekty
4. Nirtobolon 2 – dawkowanie
5. Nirtobolon 2 – opinie
6. Nitrobolon 2 – cena1. Nitrobolon 2 – działanie
Nirtobolon 2 to odżywka keratynowa, a jednocześnie booster tlenku azotu. Jej skład opiera się na formule, która stymuluje powstawanie tlenku azotu (NO). Tlenek azotu ma bezpośredni wpływ na hipertrofię mięśniową. Dzięki właściwościom rozkurczającym rozszerza ściany naczyń krwionośnych i zwiększa szybkość przepływu krwi, która transportuje tlen i substancje odżywcze. Krew dociera do komórek mięśniowych i wywołuje natychmiastowy efekt zwiększenia objętości tkanki mięśniowej. Mięśnie są twarde i „napompowane”. Dodatkowo organizm zostaje zaopatrzony w energię – wzrasta siła, wydolność i wytrzymałość.


2. Nitrobolon 2 – skład
Nitrobolon 2 łączy działanie kreatyny, aminokwasów stymulujących wytwarzanie tlenku azotu oraz glutaminy. Jaką funkcję spełniają poszczególne składniki?
– Kreatyna, w tym jabłczan kreatyny i ester etylowy kreatyny gromadzą energię w mięśniach, pobudzają włókna mięśniowe do szybszej i intensywniejszej pracy, wykazują działanie anaboliczne.
– Mieszanka aminokwasów (alfa-ketoglutaran-l-argininy, jabłczan-l-argininy, jabłczan cytruliny, tauryna) to prekursory tlenku azotu (NO).
– Glutamina (n-acetyl-l-glutamina oraz l-glutamina) przeciwdziała uszkodzeniom mięśni, wpływa pozytywnie na układ odpornościowy.


3. Nitrobolon 2 – efekty
Rezultaty działania Nirtobolon 2 są widoczne po 2–3 dni stosowania odżywki. Optymalny efekt pojawia się po 20 dniach – po tym czasie dochodzi do maksymalnego rozrostu muskulatury. Mięśnie są twarde i „napompowane”, wzrasta siła, zwiększa się wydolność, a tym samym możliwości treningowe organizmu. Inne korzyści to:
– antyoksydacja, ochrona przed wolnymi rodnikami,
– odżywianie i ukrwienie tkanek,
– ochrona mięśni, regeneracja tkanek.


4. Nirtobolon 2 – dawkowanie
Preparat należy spożywać dwukrotnie w ciągu dnia – 30 minut przed planowanym treningiem i zaraz po zakończeniu aktywności siłowej. Jedna porcja preparatu to 20 g proszku (4 miarki), preparat należy dokładnie wymieszać z 300 ml wody, najlepiej przy pomocy szejkera.


5. Nirtobolon 2 – opinie
Komentarze klientów są więcej niż pochlebne. Preparat bardzo dobrze smakuje i spełnia pokładane w nim nadzieje – faktycznie działa, i to po pierwszym użyciu. Dodaje siły, umożliwia intensywny i długotrwały trening, powoduje przyrost masy mięśniowej. W rankingu suplementów plasuje się na wysokiej pozycji. Nitrobolon 2 to doskonała przedtreningówka, jedna z lepszych odżywek dostępnych na sklepowych półkach.


6. Nitrobolon 2 – cena
Nitrobolon 2 jest dystrybuowany w opakowaniach o pojemnościach 550 g i 1100 g. Koszt preparatu wynosi ok. 67–125 złotych w zależności od wielkości opakowania, ale to wydatek, który wziąwszy pod uwagę skuteczność środka, warto ponieść. Gdzie nabyć Nirtobolon 2? Sklep z suplementami i odżywkami to miejsce, do którego powinien trafić adept kulturystyki. W dobrze zaopatrzonym sklepie z odżywkami można nabyć oryginalne produkty firmy Trec.

Nitrobolon 2 – działanie, rezultaty Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane